• м. Київ, вул. Шовковична, 34 В
  • Пн–Пт: з 09:00 до 18:00 Сб: з 09:00 до 14:00 Нд:вихідний
МЦ Здоров'я Столиці чекає на вас за новою адресою

МЦ Здоров'я Столиці чекає на вас за новою адресою

Крім того, в клініку можна звернутися з такими проблемами, як перелом кісток, вивих суглоба, абсцес шкірних покривів та іншою патологією. Тут також проводить консультації лікар сімейної практики, в компетенцію якого входить надання допомоги з проведення діагностики, лікування гострих, хронічних хвороб, профілактики сезонних вірусних захворювань, складання графіка вакцинації.

Однією з переваг медичного центру Здоров'я Столиці є можливість отримання консультації, проведення діагностики, лікування в одній будівлі.

Клініка оснащена сучасними діагностичними апаратами, зокрема, для ультразвукового, рентгенологічного дослідження, що дозволяє швидко і точно встановити причину погіршення стану пацієнта. У рентген-кабінеті працює лікар з 40-річним досвідом.

З лікувальною метою, а також для профілактики загострення хронічних хвороб фахівці центру використовують фізіотерапевтичні методи, такі як ультразвук, електрофорез. У стінах центру надаються послуги з проведення масажу, озонотерапії. Особлива увага приділяється вагітним, так як даний період вимагає суворого контролю, який здійснюється за допомогою інструментальних, лабораторних методів. Наглядом за станом плоду і майбутньої мами займається головний лікар центру.

Спектр допомоги хірургічного напряму досить широкий, починаючи від первинної обробки рани на шкірі, лікування геморою за допомогою малоінвазивних методів і закінчуючи пластичними операціями.

За потреби виконання будь-яких маніпуляцій є можливість провести необхідну кількість часу в денному стаціонарі. Затишні палати і уважний медичний персонал дозволять кожному пацієнту проходити обстеження і лікування в максимально комфортних умовах.

Останні Новини