• м. Київ, вул. Шовковична, 34 В
  • Пн–Пт: з 09:00 до 18:00 Сб: з 09:00 до 14:00 Нд:вихідний
Загострення дерматологічних проблем з початком літа

Загострення дерматологічних проблем з початком літа

У теплі місяці з'являються нові чинники, що провокують захворювання, — це спека, і як наслідок підвищена пітливість, активне сонячне опромінення, різкі перепади температури, велика кількість рослин і комах, з якими людина щодня контактує. І все це іноді призводить до певних проблем, які проявляються на шкірі. Шкірні захворювання, які виникають в літній період

Акне Майорка.

Акне Майорки ще іноді називають «літній акне». Спекотні дні провокують підвищене потовиділення, сонце підсушує шкіру, сальні залози закупорюються, що призводить до появи вугрів. Найчастіше висипання локалізуються на грудях та між лопатками — в цих місцях багато сальних залоз.

Герпес.

Перепади температури, коли людина заходить в прохолодне приміщення або сідає в прохолодний автомобіль, можуть призвести до загострення герпесу, як простого, так і оперізуючого. Герпес — це вірусне захворювання, що проявляється у вигляді дрібних хворобливих бульбашок на шкірі. Вірус герпесу може жити в організмі людини роками, і проявитися при зниженні імунітету, переохолодженні, стресах. Симптоми герпесу: дрібні бульбашки, наповнені рідиною, хворобливі висипання на губах, в роті, на статевих органах.

Посттравматична мікробна екзема.

Дана патологія розвивається на тлі укусів комах, комарів, мошок, порізів, садин, натертих ніг, сонячних опіків та інших ушкоджень шкіри, які так часто виникають влітку. Індивідуальна реакція шкіри на ушкодження, особливо, на тлі зниженого імунітету, спадкової схильності, або збою в обміні речовин можуть призвести до мікробної екземі. Симптоми: набряклість та почервоніння шкіри, висип у вигляді пухирців, іноді наповнених гноєм.

При будь-яких висипаннях на шкірі, особливо, якщо вони доставляють дискомфорт, слід звернутися до дерматолога. Клініка "Здоров'я Столиці" в Києві пропонує пацієнтам кваліфіковану допомогу дерматологів. Ціни на послуги доступні кожному.

Останні Новини